Članstvo

Spoštovani gorski kolesarji in kolesarke, ter vsi ostali simpatizerji društva!

Prišel je čas, ko vas z največjim veseljem lahko povabimo, da se nam pridružite v našo novo organizacijo. Program društva je zelo bogat, tako da dela ne manjka, zato potrebujemo tiste »taprave« društvenike, ki ste včasih pripravljeni žrtvovati nekaj svojega prostega časa, za skupno dobro.

Zato vas vabimo, da svojo pripadnost organizaciji potrdite s plačilom letne članarine v znesku 25€ na TRR društva Bajka.

Po prejemu vplačila, vam bomo izstavili račun-potrdilo o plačilu, s katerim boste lahko uveljavili svojo pripadnost društvu Bajka.

In kaj dobite v zameno?

– Kot član društva pridobiš pravico delovanja v društvu, biti obveščen o vseh dogodkih v društvu, kot je to zapisano v statutu društva,

– ugodnosti za člane; 10% popust na kolesarske servisne storitve , v servisu Smole in pri Štihu, Novo mesto,

– 10% popusta na MTB tečaje.

– vsaj dva organizirana brezplačna MTB dogodka v tekočem letu,

– posebni popusti pri nakupih opreme in koles.

Vse ugodnosti so začasne, potrudili se bomo, da bomo še dodatno obogatili seznam ugodnosti v prihodnje.

DONACIJE

Hvaležno bomo tudi sprejeli kakršnekoli donacije društvu, zneski so poljubni, vsem donatorjem se bomo posebej zahvalili ob koncu sezone.

Z zbranimi sredstvi bomo razpolagali v skladu s statutom in usmeritvami društva, za kar bo tudi podan letni obračun in poročilo blagajnika društva na letnem zboru društva.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za vašo podporo.

Predsednik društva

Jože Zupančič